سوالات متداول

برای درج آگهی با کیفیت رعایت چند نکته لازم است
1- عنوان مناسب و رسا که مخاطب را برای دیدن آگهی شما ترغیب کند
2- توضیحات کافی و گویا ، تجربه نشان داده آگهی هایی که توضیحات کامل و گویا دارند بازدید بسیار بیشتری دارند و در موتورهای جستجو رتبه بالاتری دارند
3- درج تصویر مرتبط ، واقعی و با کیفیت یکی از عاملهای مهم در بازدید بیشتر آگهی ها میباشد اولین چیزی که مخاطب را جذب میکند تصویر آگهی میباشد
4- برچسب گذاری مناسب باعث میشود آگهی های شما در نتایج جستجوی داخلی سایت و موتور های جستجوی وب مانند گوگل به دفعات بیشتری نمایش داده شود
5- درج قیمت یکی از عواملی میباشد که باعث ایجاد اعتماد در مخاطب شده و آگهی شما را در صدر اولویتهای خود قرار میدهد.
برچسب گذاری کلمات و عبارات کلیدی کمک زیادی در افزایش تعداد بازدید آگهی دارد برچسب ها کلمات و عبارتهای کلیدی هستند که افراد معمولا از آنها برای جستجو در اینترنت از آن استفاده میکنند. — برای اینکار باید کلمات کلیدی مناسب خود را تایپ کنید و بعد از هر کلمه یا عبارت کلید اینتر را فشار دهید.
پس از ورود به بخش «حساب کاربری» قسمتی تحت عنوان «آگهی‌­های من» مشاهده خواهید کرد که در آن می‌توانید تمام آگهی‌های خود را که در صف انتشار بوده و یا در حال حاضر بر روی «استوکت» وجود دارند را مشاهده نمایید.
شما پس از ثبت آگهی خود در هر مرحله‌ای قادر به ویرایش آگهی خود می‌­باشید. برای ویرایش آگهی می‌توانید از قسمت «آگهی ها من» وارد این بخش شده و آگهی‌ای که قصد ویرایش آن را دارید، انتخاب نمایید. پس از انتخاب آگهی مورد نظر وارد بخشی تحت عنوان «ویرایش آگهی» می‌شوید که بر روی هر آگهی دیده می‌شود و به این ترتیب به راحتی می توانید آگهی های ثبت شده خود را مجدد ویرایش کنید. شما می‌توانید آگهی خود را که در صف بررسی می‌باشد و یا بر روی سایت منتشر شده است، در هر زمانی حذف نمایید. برای حذف آگهی خود از قسمت «آگهی های من» وارد این بخش شده و سپس در زیر آگهی‌ مورد نظر خود که قصد حذف آن را دارید ، گزینه حذف آگهی مشخص هست و می توانید به راحتی آگهی خود را حذف کنید .
این بخش برای دسترسی سریع و راحت به آگهی‌­های مورد نظر شما می‌­باشد تا آگهی‌­های منتخب شما در میان تعداد زیاد آگهی‌­های سایت که در هر لحظه منتشر می‌­شوند، گم نشود. شما می‌توانید با وارد شدن به صفحه آگهی و لمس برچسب «نشان کردن» ، آگهی مدنظرتان را نشان کنید و سپس در منو اصلی سایت می توانید با وارد شدن به قسمت نشان شده ها به آگهی های نشان شده از طرف خودتان دسترسی داشته باشید.
آگهی‌هایی که در سایت ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است از استوکت حذف شوند،که به شرح ذیل می باشد: 
در صورتی که شما شرایط مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما در استوکت منتشر می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما از لیست آگهی‌های من حذف شده و در استوکت منتشر نمی‌شود.

 

در صورت منقضی شدن آگهی

حذف به دلیل گزارش کاربران

حذف پس از ویرایش آگهی : ممکن است پس از ویرایش آگهی مطالبی به آگهی اضافه شده باشد که قوانین ثبت آگهی در استوکت در آن رعایت نشده باشد و در این صورت آگهی مورد نظر حذف خواهد شد

در زمان ثبت آگهی می توانید از امکان قرار گرفتن آگهی در بالای سایر آگهی استفاده نمایید اما اگر آگهی خود را بصورت رایگان ثبت کرده اید می توانید از قسمت پروفایل کاربری خود و گزینه نردبان آگهی، آگهی خود را نسبت به آگهی های مشابه در مکان بالاتری قرار دهید تا بهتر دیده شوید.‏ چنانچه قصد انتقال آگهی خود به بالاتر از آگهی های دیگران را دارید می توانید بر روی فلش سبز رنگ کلیک کنید و گزینه نردبان مورد نظر ‏را سفارش دهید. آگهی بلافاصله به صدر آگهی های موجود صعود میکند.

توجه داشته باشید مزیتی که آگهی های ویژه نسبت به آگهی های رایگان دارند این است که آگهی های ویژه در تمامی صفحات سایت با روبان آگهی ویژه از سایر آگهی ها متمایز هستند. در صفحه ثبت آگهی گزینه ای است به اسم آگهی ویژه اگر تیک این گزینه را فعال کنید آگهی شما به صورت ویژه نمایش داده خواهد شد. اگر آگهی رایگان ثبت کرده اید و الان میخواهید همان آگهی را ویژه کنید، از قسمت ورود به حساب وارد قسمت حساب کاربری خود شوید از این قسمت آگهی های من را انتخاب کنید روی هر کدام از آگهی های رایگان علامت ستاره وجود دارد که با فشردن این آیکون می توانید آگهی خود را ویژه کنید. در صورتیکه تمایل دارید علاوه بر ویژه کردن آگهی، آگهی تان در بالای صدر سایر آگهی ها قرار گیرد می توانید از نردبان کردن آگهی استفاده نمایید.