راهنمای ویرایش آگهی

1- جهت ویرایش آگهی ابتدا بایستی وارد پنل کاربری خود شوید. برای این منظور پس از لاگین شدن با نام کاربری و پسورد خود از منوی بالای صفحه گزینه آگهی های من را انتخاب نمایید.

2- پس از ورود به صفحه آگهی ها (مانند شکل زیر) هر یک از آگهی های خود را می توانید با زدن علامت مداد ویرایش نمایید و یا با زدن دکمه پرداخت ، عملیات پرداخت خود را تکمیل نمایید.

3- پس از ویرایش اطلاعات، و زدن دکمه بروز رسانی آگهی، آگهی شما جهت بازبینی مجدد برای کارشناس ارسال خواهد گردید. توجه داشته باشید تا زمانیکه کارشناس آگهی شماا را تایید نکند آگهی شما برای مخاطبان سایت قابل رویت نخواهد بود.

4- پس از تایید آگهی توسط کارشناس، در صفحه ویرایش آگهی دکمه های جدیدی وجود خواهد داشت که در شکل ذیر نشان داده شده اند. کاربرد هریک از دکمه ها به شرح ذیل می باشد:

  • ویژه کردن آگهی: با زدن این دکمه و پرداخت هزینه آن، آگهی شما با روبان آگهی ویژه در بین سایر آگهی ها نمایش داده خواهد شد و باعث جلب توجه مخاطبانن خواهد گردید.
  • نردبان اگهی: با زدن این دکمه و پرداخت هزینه آن، آگهی شما در صدر سایر آگهی ها قرار خواهد گرفت
  • توقف انتشار آگهی: اگر به هر دلیلی تمایل دارید آگهی شما دیگر نمایش داده نشود، با زدن این دکمه نمایش آگهی شما در سایت متوقف خواهد شد.
  • اعلام فروخته شدن آگهی: در صورتیکه کالای آگهی شده فروخته شده است و نمی خواهید خریداران برای این کالا با شما تماس بگیرند، با زدن این دکمه بر روی اگهی شما نشان فروخته شد نوشته خواهد شد.