راهنمای ثبت آگهی

1- جهت ثبت آگهی از قسمت بالای صفحه دکمه ثبت آگهی را بزنید. توجه داشته باشید جهت ثبت آگهی نیازی به ورود با نام کاربری نمی باشد ولی توصیه می گردد در صورتیکه قبلا ثبت نام کرده اید ابتدا با نام کاربری خود لاگین نموده و سپس اقدام به ثبت آگهی نمایید. 

2- در صفحه باز شده دسته بندی مورد نظر را انتخاب و دکمه مرحله بعد را کلیک نمایید. توجه داشته باشید ممکن است برخی از دسته بندی ها رایگان نباشند.

3- اطلاعات کالا، خدمات، کسب و کار و یا نیازمندی های خود را وارد نمایید و سپس دکمه ادامه دهید را کلیک نمایید.

در وارد کردن اطلاعات به نکات ذیل توجه فرمایید:

  • ورود اطلاعات فیلدهایی که با علامت * (ستاره) مشخص شده اند الزامی می باشد.
  • برخی فیلدها رایگان نبوده و در صورت ورود اطلاعات در این فیلدها بایستی هزینه مربوط به آن فیلد پرداخت گردد.
  • پیوست کردن تصویر الزامی نبوده ولی توصیه می گردد جهت جلب توجه مخاطبان حداقل از یک تصویر استفاده نمایید.
  • رعایت فرمت صحیح برای شماره موبایل و آدرس اینترنتی سایت الزامیست.
  • در ورود شماره تلفن همراه دقت فرمایید چرا که پیامک تایید آگهی و سایر اطلاع رسانی ها و همچنین ایجاد پنل کاربری برای کاربرانی که تاکنون ثبت نام ننموده اند براساس همین شماره تلفن انجام خواهد گرفت.
  • در ارسال تصاویر حجم تصویر نبایستی بیشتر از 5 مگابایت باشد.

4- پس از مشاهده پیش نمایش آگهی خود دکمه ادامه دهید را کلیک نمایید. توجه داشته باشد تا قبل از تایید پیش نمایش امکان بازگشت به قبل جهت ویرایش اطلاعات وجود خواهد داشت.

5- مجموع هزینه های آگهی شما نظیر هزینه آگهی، آگهی ویژه، هزینه استفاده از فیلدهای خاص و همچنین تخفیفات اعمال شده در بخش پیش نمایش به اطلاع شما خواهد رسید و پس از تایید شما به مرحله پرداخت هدایت خواهید شد.

6- در صورتیکه هزینه آگهی شما رایگان باشد وارد مرحله پرداخت نشده و مستقیما وارد مرحله تایید آگهی خواهید شد. در صورتیکه آگهی شما هزینه داشته باشد وارد مرحله پرداخت شده و بایستی یکی از درگاههای پرداخت را از بخش روش پرداخت انتخاب و دکمه ادامه دهید را کلیک نمایید تا جهت پرداخت هزینه آگهی به درگاه پرداخت مورد نظر منتقل گردید.

7- در صورت انصراف از پرداخت و یا موکول نمودن پرداخت به زمانی دیگر آگهی شما برای مدت 48 ساعت در وضعیت انتظار باقی خواهد و شما می توانید با ورود به محیط کاربری خود نسبت به پرداخت و تکمیل ثبت آگهی خود اقدام نمایید.

8- پس از نهایی شدن آگهی وارد آخرین مرحله شده و بایستی نسبت به تایید شماره تلفن همراه درج شده در آگهی اقدام نمایید. توجه فرمایید کد فعالسازی از طریق پیامک به تلفن همراه شما پیامک خواهد گردید و پس از درج کد فعالسازی و زدن دکمه تایید کد فعالسازی آگهی شما نهایی خواهد گردید.

9- در صورت عدم دریافت پیامک می توانید با زدن دکمه ارسال مجدد کد، کد مذکور را مجددا دریافت نمایید. ارسال مجدد کد تا 3 بار امکان پذیر بوده و پس از آن شماره تلفت همراه شما وارد بلک لیست خواهد گردید و دیگر امکان ارسال آگهی با این شماره تلفن را نخواهید داشت.

10- پس از تایید آگهی توسط کارشناس سایت، پیامکی با همین مضمون برای شما راسال گردیده و آگهی شما در سایت انتشار پیدا خواهد کرد.

11- در صورت رد آگهی توسط کارشناس، پیامکی با همین مضمون برای شما ارسال گردیده و جهت مشاهده دلیل رد آگهی بایستی وارد پنل مدیریت آگهی خود شده و موارد مربوطه را مشاهده و نسبت به رفع آن اقدام نمایید و سپس برای کارشناسی مجدد ارسال نمایید.

12- در صورتیکه آگهی شما بیش از 3 بار رد گردد، آگهی شما حذف گردیده و امکان ویرایش نخواهید داشت. ضمنا در صورت حذف آگهی، هزینه پرداخت شده به هیچ وجه مسترد نخواهدگردید.