تعرفه و پرداخت

ثبت و انتشار آگهی در استوکت کاملا رایگان بوده و تمامی کاربران می توانند کالاها و محصولات خود را به رایگان در استوکت آگهی نمایند.
برای آندسته از کاربرانی که تمایل دارند کالاها و محصولاتشان بیشتر از سایر آگهی ها در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گیرد امکانات و پکیج های متنوعی از سوی استوکت ارائه گردیده است تا جوابگوی نیازهای این دسته از کاربران باشد. از اینرو در جداول ذیل انواع پکیج ها به همراه توضیحات آنها و هزینه های مربوطه آمده است.

لازم به توضیح است که استوکت با دارا بودن نشان اعتماد دو ستاره، مجوز از سامانه ساماندهی و همچنین طرف قرارداد با درگاههای پرداخت بانکی معتبر، یک خرید امن را برای کاربران خود فراهم نموده است.

logo
logo (1)
AboutUsMenu-e1585232326449
logo
zarinpal-badge

بسته های عضویت

روبان آگهی

vijeh-04
fori-05
takhfif-02
haraj-06

توجه فرمایید که انتخاب روبان تنها در زمان ثبت آگهی امکانپذیر بوده و پس از ثبت آگهی امکان اعمال یا تغییر روبان وجود نخواهد داشت.​

پس زمینه آگهی

توجه فرمایید که انتخاب رنگ پس زمینه آگهی تنها در زمان ثبت آگهی امکانپذیر بوده و پس از ثبت آگهی امکان اعمال یا تغییر رنگ پس زمینه وجود نخواهد داشت.

بالابر آگهی در لیست آگهی ها

توجه فرمایید که انتخاب بالابر آگهی تنها در زمان ثبت آگهی امکانپذیر بوده و پس از ثبت آگهی امکان اعمال یا تغییر بالابر آگهی وجود نخواهد داشت.

آگهی برجسته و نردبان آگهی

vijeh-04
go_top
go_top
go_top